ÚSPORA ENERGIE 


BIOSUNTEC HOME

 
 
Společnost ISOFIN ENERGY s.r.o. nabízí prověřené, efektivní a dostupné řešení, které významně přispívá k úspoře nákladů za energii a vodu.

Dále se věnujeme poradenství v oblasti úspor za dodávky elektrické energie a přípravě energetické optimalizace dle požadavků klienta.

Pro státní organizace (školy, školky, úřady atd.) nabízíme podobné financování jako je forma EPC (Energy Performance Contracting), kdy je investice splácena nám z úspor provozních nákladů a tím nezatíží rozpočet dané organizace.

ENERGETICKÁ OPTIMALIZACE

Energetická optimalizace Vám přináší zhodnocení Vašeho aktuálního nastavení smluvních vztahů souvisejících s dodávkami elektrické energie a to zejména těch distribučních, které se skládají ze dvou důležitých parametrů: velikost hlavního jističe a distribuční sazba.
Pro stanovení optimální velikosti hlavního jištění odběrného místa bude provedena prohlídka a zjištění zatížení u daného distributora, ze kterého bude možné stanovit velikost hlavního jističe pro dané odběrné místo.
Pokud tyto parametry nejsou správně nastaveny, dochází k vytvoření cenového rozdílu v rozsahu od 15% do 55%! Námi vytvořené úspory jsou trvalé, protože se jedná o úpravu státem regulované části ceny elektrické energie.
Přebíráme garanci za navrženou a instalovanou hodnotu hlavního jističe před elektroměrem proti výpadkům po dobu 24 měsíců při nezvýšeném zatížení instalací nových významných odběrů.
Úspory z optimalizace se projeví okamžitě po provedení potřebných kroků s účinností od dne realizace. Snížení nákladů v cash flow se docílí možným snížením záloh, které budou korespondovat s aktuálními náklady na dodávky elektrické energie.
V případě zájmu o výpočet Vaší možné úspory a navržení možného řešení je zapotřebí poskytnout roční vyúčtování za dodávky elektrické energie.
Výpočet možných úspor je zcela ZDARMA! Úspory vycházejí ze správného nastavení distribučních poplatků.
Nejedná se o změnu Vašeho dodavatele elektrické energie!

REFERENCE

ČKCH – Charitní domov Stará Boleslav ………………… úspora 37%
Alzheimer centrum (Průhonice Services s.r.o.) ……. úspora 37%
ČKCH – Charitní domov Moravec …………………………. úspora 21%
Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8 .....….…… úspora 37%
ZŠ Brána jazyků, Praha 1 ……………………………………… úspora 32%
Hotelová škola Hradec Králové, s.r.o. ………………….. úspora 25%
SOU a Praktická škola Kladno – Vrapice ………………. úspora 24%
Penzion a pivovar Modrava …………………………………. úspora 31%
Novoměstský Pivovar ………………………………………….. úspora 24%
Becker Bohemia s.r.o. ………………………………………….. úspora 44%
REHAU, s.r.o. ……………………………………………………….. úspora 23%
UŽIVATELSKÁ RECENZE SYSTÉMU BIOSUNTEC HOME

http://www.biosuntec.cz/Reference.html

 

© Copyright ISOFIN ENERGY s.r.o.